E BIJA I BËN ATË QË NUK JA PRET MENDJA/ Shihni si e "katandisi" Sabianin (FOTO) - AlpeGossip
E BIJA I BËN ATË QË NUK JA PRET MENDJA/ Shihni si e “katandisi” Sabianin (FOTO)

E BIJA I BËN ATË QË NUK JA PRET MENDJA/ Shihni si e “katandisi” Sabianin (FOTO)

Ndërkohë që të gjithë po pubikojnë foto se si dukeshin para dhjetë vitesh, vajza e Sabianit ka bërë diçka të pabesueshme për të atin e saj.
Në foton e publikuar duket këngëtari se si do të jetë transformuar në vitin 2029.

Kjo ka qenë një shaka e vajzës së tij, modeles Keisi.

Ajo gjithmonë publikon foto pranë të ati dhe jo rrallë bën fansat për të qeshur me ‘gallatat’ ndaj të atit.