Marina Fara nuk fshihet më! Publikon FOTON me të dashurin por ai nuk… – AlpeGossip
Marina Fara nuk fshihet më! Publikon FOTON me të dashurin por ai nuk…

Marina Fara nuk fshihet më! Publikon FOTON me të dashurin por ai nuk…

Për shkak të jetës së saj private dhe fotove provokuese që publikon në “Instagram” vajza e divës së muzikës Eli Fala, Marina, ka marrë online edhe më shumë vëmendje se e ëma.

Vitin që shkoi, ajo u përfol shumë me lajmin se është fejuar me një biznesmen, mirëpo fejesa e tyre mori fund shpejt dhe secili vazhdoi jetën e vet.

Por pak javë më parë, Marina postoi foto ku tregonte se ishte lidhur me një djalë, të cilit ende nuk i dihet identiteti. Ajo së fundmi duket se po kalon shumë kohë me të dashurin. Mbrëmjet festive për ta nuk kalojnë pa foto e video të postuara ku i fshihet portreti djalit me anë të një zemre.