“EH ISHTE KOHA KUR FLISNIM…”/ Mos ka pasur ndonjë konflikt mes Aurelës dhe Fatmës që ne nuk e dinim? (FOTOT) – AlpeGossip
“EH ISHTE KOHA KUR FLISNIM…”/ Mos ka pasur ndonjë konflikt mes Aurelës dhe Fatmës që ne nuk e dinim? (FOTOT)

“EH ISHTE KOHA KUR FLISNIM…”/ Mos ka pasur ndonjë konflikt mes Aurelës dhe Fatmës që ne nuk e dinim? (FOTOT)

Aulona Musta dhe Fatma jo vetëm që kanë qënë kolege në emisionin e tyre “Thumb”, por janë edhe shoqe shumë të ngushta me njëra-tjetrën.

Dy moderatoret pothuajse e kalojnë një pjesë të kohës bashkë, komentojnë njëra-tjetrën në rrjetet sociale dhe postojnë foto së bashku.

Fatma ka postuar një foto qënnë 2016 me Aulonën dhe bëhet nostalgjike ku shkruan: Ish kolegia.

Por Aulona e ka parë foton të cilën e ka ripostuar me mbishkrimin: Ehh buq ishte koha kur flisnim këtu…

Mos ndoshta moderatorja ka dashur të thotë diçka me këtë postim dhe mes ryre mos ka pasur ndonjë konflikt që nuk e dim dhe ato s’kan folur për disa kohë?

Ose kjo e gjitha është një shaka e asaj./ Alpe.Gossip