ÇIZMET E SHKURTRA DHE TË BARDHA/ Ja trendi më i ri për këtë sezon dimri (FOTO) – AlpeGossip
ÇIZMET E SHKURTRA DHE TË BARDHA/ Ja trendi më i ri për këtë sezon dimri (FOTO)

ÇIZMET E SHKURTRA DHE TË BARDHA/ Ja trendi më i ri për këtë sezon dimri (FOTO)

Sezoni i dimrit po toket tashmë dhe Femail ka zgjedhur çizmet e bardha më shik për një stil të veçantë këtë sezon.