“JAM SHUMË E EMOCIONUAR”/ Klaudia Pepa zbulon si do jetë skena e “Këngës Magjike” (FOTO) – AlpeGossip
“JAM SHUMË E EMOCIONUAR”/ Klaudia Pepa zbulon si do jetë skena e “Këngës Magjike” (FOTO)

“JAM SHUMË E EMOCIONUAR”/ Klaudia Pepa zbulon si do jetë skena e “Këngës Magjike” (FOTO)

Këtë vit Ardit Gjebrea do të shoqërohet gjatë prezantimit të festivalit “Kënga Magjike” nga Bora Zemani dhe balerina Klaudia Pepa. Lajmi u konfirmua të dielën e 4 nëntorit gjatë emisionit “E diela shqiptare”, në të cilën balerina e njohur shqiptare bëri një lidhje direke.

Klaudia u shpreh më pas se për 20-vjetorin e “Kënga Magjike”, por do të shoqërohet 12 balerinë profesionistë të “Mediaset” dhe nuk mund të mos e shprehte gëzimin që do ketë këtë “detyrë” të veçantë. Ajo ka publikuar një foto nga “Pallati i Kongreseve” dhe nga çfarë shohim, me siguri do jetë një super skenë, ndryshe nga herët e tjera.

Balerina mbi foto  ka shkruajtur që është shumë entuziaste.