“KAM QËNDRUAR 32 ORË NË BURG…”/ Moderatorja shqiptare zbulon nëse do provonte eksperiencën në BB VIP – AlpeGossip
“KAM QËNDRUAR 32 ORË NË BURG…”/ Moderatorja shqiptare zbulon nëse do provonte eksperiencën në BB VIP

“KAM QËNDRUAR 32 ORË NË BURG…”/ Moderatorja shqiptare zbulon nëse do provonte eksperiencën në BB VIP

Liberta Spahiu është një nga moderatoret më të njohura nga Kosova. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here bën bashkëbisedime virtuale me ndjekësit e saj të shumtë.

E kështu ka bërë edhe ditën e djeshme dhe Liberta nuk ka ngurruar që t’u përgjigjet pyetjeve pikante të fansave të saj.

“Në 2011 kam qëndruar 32 orë në burg,

“A do ta kishe provuar ndonjëherë BBVIP si eksperiencë? Nuk po të pyes a do të hysh por a do ta kishe provuar”, ishte një nga pyetjet që ajo i ka kthyer përgjigje.

“Nuk ma merr mendja që do të do të kisha qëndruar për një kohë shumë të gjatë në një vend, sidomos pa telefon do të kisha luajtur nga mendja. Por në ndonjë periudhë më të shkurtër kohore dhe me miqtë e mi edhe do ta kisha provuar”, është shprehur moderatorja e njohur.

“Në 2011 kam qëndruar 32 orë në burg,

Ndërsa më pas një ndjekës tjetër i ka kërkuar Spahiut të tregojë një të pathënë për veten e saj, ku Liberta ka rrëfyer se disa vite më parë ajo ka bërë disa orë burg.

“Atëherë ka shumë të pathëna por një që po jua tregoj unë, është që në vitin 2011 kur kam qenë me miqtë e mi në Amerikë për emision, në njërën prej netëve kam qëndruar 32 orë në burg. Katastrofë!”, është përgjigjur moderatorja.

“Në 2011 kam qëndruar 32 orë në burg,

“Në 2011 kam qëndruar 32 orë në burg,

“Në 2011 kam qëndruar 32 orë në burg,