DITËLINDJET LUKSOZE/ Si festuan bukuroshet e showbizzit shqiptar në 2020 (PAMJET) – AlpeGossip
DITËLINDJET LUKSOZE/ Si festuan bukuroshet e showbizzit shqiptar në 2020 (PAMJET)

DITËLINDJET LUKSOZE/ Si festuan bukuroshet e showbizzit shqiptar në 2020 (PAMJET)

2020-ta edhe pse ishte një situatë e vështirë nga COVID-19 vajzat e showbizzit shqiptar nuk i lanë pa festuar ditëlindjet e tyre “luksoze”.

Shumë prej tyre organizuan super festa ku ftuan dhe miqtë e tyre më të afërt. Si asnjëherë më parë ditëlindjet e këtij viti që lamë pas ishin ndryshe duke filluar nga dekoret madhështore e deri tek buqetat e mëdha me trëndafila të cilat nuk munguan në asnjë festë.

Sigurisht që bukuroshet e showbizzit shqiptar nuk e mbajtën sekret festën e tyre të ditëlindjes dhe pamjet e para i shpërndanë në rrjetet sociale për t’i parë dhe ndjekësit e tyre.

Nëse ju kanë shpëtuar pamjet nga superfesta e tyre luksoze Alpegossip.al jua risjell.

Ditëlindja e Morena Tarakut gjatë karantinës, 1 PRILL 2020

Arilena Ara festoi ditëlindjen me kolegët të cilët kishte më shumë miqësi dhe detaji i ditëlindjes ishte veshja e bardhë, 17 KORRIK 2020.

Je trashëgimia ime e përjetshme”/ Romancë dhe 'thesare', festa e Arilena Arës që zbuloi romancën e Flori Mumajesit, bashkëpunimi me Albanin dhe VIP-at që morën pjesë – Dosja AL

Luana Vjollca gjithashtu organiozoi një festë në taracën e shtëpisë, 2 SHTATOR 2020.

Ditëlindja e veçantë/ Pa grim dhe me pizhama, Luana Vjollca surprizohet në mesnatë, ja sa vjeç mbushi - Fast News Albania

Enca Organizoi një festë me miqtë dhe detaji i veçantë ishin pizhamat, 18 TETOR 2020.

Mesazhi eksplicit dhe bari në dorë, pamje nga festa me pizhama e ditëlindjes së Encës - Gazeta Express

Brenda 25 vjetorit të çmendur të Encës – Revista Bordo

Lori Hoxha organizoi një super festë ku në dekor mbizotëronin fluturat, 20 TETOR 2020

No description available.

Tayna organizoi një festë me miqtë e saj, 14 DHJETOR 2020.

Kida organizoi një festë me shoqërinë në shtëpinë e saj, 21 DHJETOR 2020.