JO VETËM GANGSTERE, POR EDHE ROMANTIKE/ Trejsi nuk “PËRMBAHET”, tregon sërish… (VIDEO) – AlpeGossip
JO VETËM GANGSTERE, POR EDHE ROMANTIKE/ Trejsi nuk “PËRMBAHET”, tregon sërish… (VIDEO)

JO VETËM GANGSTERE, POR EDHE ROMANTIKE/ Trejsi nuk “PËRMBAHET”, tregon sërish… (VIDEO)

E njohur si “Gangsterja e Elbasanit”, Trejsi Sejdini, u bë e njohur disa vite më parë për shkak të një videoje ku shfaqej me një grup shokësh duke rrahur një djalë.

Mirëpo së fundmi ajo ka treguar anën e saj romantike, pasi ka publikuar sërisht një video me të dashurin e saj në Instagram.

Siç duket Trejsi është shumë e dashuruar dhe ka vendosur si përshkrim “couple goals” në fytyrën e tij.

Përgatiti: AlpeNews.al