Do të shkriheni së qeshuri: Ky është versioni i fundit “New Rules” (VIDEO) – AlpeGossip
Do të shkriheni së qeshuri: Ky është versioni i fundit “New Rules” (VIDEO)

Do të shkriheni së qeshuri: Ky është versioni i fundit “New Rules” (VIDEO)

“New Rules” është projekti muzikor që i dha famë e çmime këngëtares kosovare Dua Lipa.
Jo vetëm kënga e Dua Lipës, por edhe klipi është pëlqyer jashtëzakonisht shumë. Një klip ky i veçantë, ku shfaqet këngëtarja me një grup vajzash.

Ky klip është bërë inspirim për shumë njerëz që duan imitimin dhe thjeshtë dinë të jenë kreativ.

Një klip të tillë, por në versionin qesharak kanë realizuar edhe një grup të rinjsh. Kjo video po bën xhiron e botës, ndërsa ka ngjallur të qeshura të pafundme të fansave të këngëtares.

Dua Lipa New Rules low cost remake

Dua Lipa's New Rules low cost remake. I can't tell which one is the original!Thanks Jade Velasco, UP Gears and Pinions for the #9GAGFunOff video

Gepostet von 9GAG am Montag, 23. April 2018