ME PUSHIME NË SPANJË/ Elvana Gjata merr një “shuplakë” nga… (FOTO) – AlpeGossip
ME PUSHIME NË SPANJË/ Elvana Gjata merr një “shuplakë” nga…  (FOTO)

ME PUSHIME NË SPANJË/ Elvana Gjata merr një “shuplakë” nga… (FOTO)

Elvana Gjata ndodhet në Spanjë, me pushime.

Këngëtarja, pas një pauze, iu rikthye suksesshëm karrierës muzikore me produksionin e fundit, si dhe atë kinematografik, krah Ermal Mamaqit, me filmin komedi “dy gisht mjalt”.

Para projekteve të tjera, ajo po kalon disa ditë pushimi në bregdetin spanjoll.

Një foto e bërë publike nga ana e saj, e shfaq atë të veshur për plazh, megjithatë, nuk ka mbetur pa kaluar përmes kritikave nga ana e fansave siç lexohen në galeri.