E KISHIT MENDUAR DHE JU? Bes Kallaku sapo na tregoi sozinë e Alban Skënderaj – AlpeGossip
E KISHIT MENDUAR DHE JU? Bes Kallaku sapo na tregoi sozinë e Alban Skënderaj

E KISHIT MENDUAR DHE JU? Bes Kallaku sapo na tregoi sozinë e Alban Skënderaj

Adrola Dushi ngjan me Madalina Ghenea, Era Istrefi ngjan me vajzën e Gjyste Vulajt, Xhemi Shehu ngjan me Ira Seferin, Bella Hadid ngjan me Carla Brunin, Elvana Gjata ngjan me vajzën e panjohur dhe Alban Skënderaj ngjan me Lorik Canën…

Është e vërtetë. Meritat për sy të mprehtë i takojnë Bes Kallakut, i cili takoi Albanin në jug dhe iu duk si Loriku.

Ja ku është Loriku:

Dhe ja Albani:

Mendojmë se fajin e kanë flokët, mjekra dhe buzëqeshja solare. Për të shuar kureshtjen, këtu gjeni të tjerë të famshëm shqiptarë përbri sozive të tyre.