1 DITË PAS PUBLIKIMIT…/ Ja suksesi që ka arritur klipi i Taynas dhe Dafinës – AlpeGossip
1 DITË PAS PUBLIKIMIT…/ Ja suksesi që ka arritur klipi i Taynas dhe Dafinës

1 DITË PAS PUBLIKIMIT…/ Ja suksesi që ka arritur klipi i Taynas dhe Dafinës

Ditën e djeshme Tayna dhe Dafina publikuan surprizë këngën “Bye Bye”. Bashkëpunimi i tyre i parë u pëlqye shumë nga publiku. Melodinë e kanë krijuar vetë dy vajzat ndërsa tekstin e ka shkruar Tayna.

Kënga pati jashtëzakonisht sukses, sa pa u bërë ende 24 orë nga publikimi, ka arritur mbi 1 milion shikime në Youtube.

Komentet kanë qenë shumë pozitive dhe Tayna e Dafina sapo shënuan suksesin e rradhës.

Kënga u shoqërua me një videoklip të veçantë ku vajzat shfaqeshin plot stil.

Ky projekt ishte i ndarë në dy pjesë dhe në pjesën e dytë Tayna e Dafina erdhën me një freestyle.