Prezantuesja shqiptare jep lajmin e bukur: Shtatzënë për herë të dytë (FOTO) – AlpeGossip
Prezantuesja shqiptare jep lajmin e bukur: Shtatzënë për herë të dytë (FOTO)

Prezantuesja shqiptare jep lajmin e bukur: Shtatzënë për herë të dytë (FOTO)

Me anë të disa fotove të postuara në “Instagram”, nga dasma e Elitës dhe Gjikos, prezantuesja e njohur, Kaltrina Mikushnica ka dhënë lajmin e bukur se është shtatzënë.

Kaltrina do bëhet nënë për herë të dytë, por gjininë e fëmijës nuk e ka zbuluar. Lajmin prezantuesja e ka dhënë duke postuar një foto ku shfaqet me duart në formë zemre në bark.

Kaltrina ishte e ftuar në dasmën e Elitës së bashku me bashkëshortin me të cilin ka edhe një vajzë.