Ngjyrë çokollatë dhe pa të brendshme fare, Anjeza Branka i vë flakën rrjetit (FOTO) – AlpeGossip
Ngjyrë çokollatë dhe pa të brendshme fare, Anjeza Branka i vë flakën rrjetit (FOTO)

Ngjyrë çokollatë dhe pa të brendshme fare, Anjeza Branka i vë flakën rrjetit (FOTO)

Këngëtarja Anjeza Branka është një ndër femrat më të njohura të showbizit, e cila komentohet shumë për pozat provokuese që publikon herë pas here në profilin e saj në Instagram.

Disa minuta më parë Anjeza i ka vënë flakën rrjetit me një foto të publikuar në profilin e saj, teksa ka pozuar me një fustan të shkurtër, të hapur në pjesën e gjoksit dhe me mëngë të gjëra e të varura.

Ajo ka ekspozuar këmbët e nxira në ngjyrë çokollate dhe në foto dallojmë se këngëtarja nuk ka veshur fare të brendshme, gjë që me siguri i ka çmendur ndjekësit e saj.