Rike Roçi nuk përmbahet! Shikoni si e nxjerr gjoksin dhe provokon LIVE në emision! – AlpeGossip
Rike Roçi nuk përmbahet! Shikoni si e nxjerr gjoksin dhe provokon LIVE në emision!

Rike Roçi nuk përmbahet! Shikoni si e nxjerr gjoksin dhe provokon LIVE në emision!

Është një nga banoret më seksi që ka patur Big Brother dhe një fakt të tillë Rike Roçi e tregon në cdo dalje.
Pas këtij reality show, bukuroshja e mori famën përmes fotove të publikuara nga Evropianit ku ajo u etiketua nga mediat e huaja si një tifoze seksi e Shqipërisë.

Por këtë herë Rike ka habitur sërish. E ftuar në Top Arena ajo është shfaqur veshur me një bluzë mjaft të hapur ku ka ekspozuar gati të gjithë gjoksin.