Xheni e BB “nxori gjoksin” dhe u pendua! Shikoni FOTON që u fshi menjëherë – AlpeGossip
Xheni e BB “nxori gjoksin” dhe u pendua! Shikoni FOTON që u fshi menjëherë

Xheni e BB “nxori gjoksin” dhe u pendua! Shikoni FOTON që u fshi menjëherë

Ish-banorja e “Big Brother”, Xheni vazhdon të jetë një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, së fundmi prej fotove që poston dhe që tërheqin shumë vëmendjen.

Pak më parë Xheni i la të gjithë fansat të habitur duke postuar një foto shumë provokuese.

Ish-banorja shfaqej me gjoksin përjashtë duke mbuluar shumë pak me anë të xhupit.

Xheni duket se është penduar që e ka publikuar foton dhe e ka fshirë menjëherë nga profili i saj.

Sa i përket anës personale, Xheni siç ka deklaruar në emisione, është single pas ndarjes nga Benardi me të cilin ka kërkuar edhe një rikthim.