FANTASTIKE/ Këpucët që i përshtaten më së miri çdo lloj fustani – AlpeGossip
FANTASTIKE/ Këpucët që i përshtaten më së miri çdo lloj fustani

FANTASTIKE/ Këpucët që i përshtaten më së miri çdo lloj fustani

Fustanet kryesojnë listën e trendeve këtë verë, mirëpo që t’i kombinoni këndshëm me këpucët, ne do iu demonstrojmë disa mënyra fantastike.

Të gjitha llojet e këpucëve që do shihni në fotot në vijim i përshtaten më së miri çdo lloj fustani dhe të jeni të bindura se do dukeni rrëzëllitëse.

Shumë komode gjithashtu!

Përzgjidhni një nga palët që iu pëlqejnë më shumë dhe mund t’i vishni gjatë përditshmërisë deri sa vera të mbarojë pasi janë realisht super në modë…