“VDEKSHA UNË PËR TY”/ Këngëtari shqiptar ngacmon Dafina Zeqirin (FOTO) – AlpeGossip
“VDEKSHA UNË PËR TY”/ Këngëtari shqiptar ngacmon Dafina Zeqirin (FOTO)

“VDEKSHA UNË PËR TY”/ Këngëtari shqiptar ngacmon Dafina Zeqirin (FOTO)

Një nga këngëtarët më të pëlqyer nga publiku, Lorenc Hasrama, i cili e ka ruajtur jetën private gjithmonë larg syrit të mediave, ka zbuluar së fundmi se ka ngacmuar dikur këngëtaren e njohur Dafina Zeqiri. I ftuar në “Pop Culture” ai ka shprehur hapur pëlqimin që kishte kundrejt saj.

Lorenci ka treguar se gjatë një koncerti nuk ka rezistuar pa iu shprehur Dafinës. “Dafina Zeqirin e kam ngacmuar në një koncert, më pa njëherë kështu ‘Vdeksha unë për ty i thash’ “, u shpreh ai.

Megjithatë këngëtari ka treguar se pavarësisht kësaj, ai dhe Dafina nuk kanë pasur kurrë kontakt me njëri-tjetrin.