E MORËT VESH? Pulovrat janë seksi tani e tutje dhe ne “u çmendëm” pas tyre – AlpeGossip
E MORËT VESH? Pulovrat janë seksi tani e tutje dhe ne “u çmendëm” pas tyre

E MORËT VESH? Pulovrat janë seksi tani e tutje dhe ne “u çmendëm” pas tyre

Zakonisht, pulovrat nuk shoqërohen me një imazh joshës në mendje. Pulovrat janë të rehatshme, të ngrohta, të buta, por jo seksi. Në 2019-n, pulovrat janë gjithë të sipërpërmendurat, dhe seksi.

Falenderoni Bella Hadid, Kendall Jenner apo Hailey Bieber, që morën diçka kaq klasike, si atletet e shëmtuara, këmishat me lule apo pulovrat dhe i bënë të duken mirë.

Gjithçka nisi shtatorin e shkuar, kur Bella u shfaq në Neë York me një pulovër mustardë, me një kopsë mbërthyer dhe asgjë nën të. Dhe kështu, pulovrat përfunduan kudo, kombinuar me dantellë apo bluza të vockla.

Në vijim, vërtetohet me foto që pulovrat s’janë vetëm për ato që u pëlqen stili femëror. Pulovrat janë seksi!

Bella Hadid

Kendall Jenner

Kristen Stewart

Laura Harrier

Olivia Palermo