EDHE PSE LARG NJËRI-TJETRIT/ Ledri Vula sapo postoi FOTON më të bukur me Sarën – AlpeGossip
EDHE PSE LARG NJËRI-TJETRIT/ Ledri Vula sapo postoi FOTON më të bukur me Sarën

EDHE PSE LARG NJËRI-TJETRIT/ Ledri Vula sapo postoi FOTON më të bukur me Sarën

Ka qenë reperi i njohur që ka publikuar një foto throwback në InstaStory me Sarën teksa shihen të dy të përqafuar, ku kjo e fundit po e puth në ballë.

Sara mësohet të jetë në Gjermani, e cila ka postuar InstaStory ku shfaqet e lagur nga shiu. “Kur isha e vogël, doja të kërceja në shi dhe të këndoja këngën “It’s raining men”, ka shkruar Sara.

Kjo është fotoja e dytë që Ledri ka hedhur me të dashurën e tij në Instagram, që në momentin që vendosi të zyrtarizojë lidhjen me fashionisten.

Është dashur pikërisht kjo periudha e karantinimit për ta bërë Ledrin të reflektojë dhe ta bëjë publike lidhjen e tij.

Pak kohë më parë, Ledri pranoi se ka presion të madh për martesën veçanërisht nga gjyshërit.

“Kam vakt me u martu. Po e mbaj stafetën e beqarit edhe pak, s’di bro. Më së shumti presionin e kam nga gjyshi dhe gjyshja, po kismet kadalë kadalë”, u shpreh ai.

Epo tani besojmë se s’do të vonojë shumë dita!