Me bikini para pasqyrës! Vajza e ish-deputetes ”djeg Snapchatin”… erdhi vera! (FOTO) – AlpeGossip
Me bikini para pasqyrës! Vajza e ish-deputetes ”djeg Snapchatin”… erdhi vera! (FOTO)

Me bikini para pasqyrës! Vajza e ish-deputetes ”djeg Snapchatin”… erdhi vera! (FOTO)

Vajza e ish deputetes demokrate ka ngritur temperaturat.
Ada Deda është tashmë duke u angazhuar me një nga eventet e bukurisë më të rëndësishme ‘Miss Univers’.

Ndërkohë vajza e Albina Dedës ka ndarë në rrjetet e saj sociale disa foto provokuese, ku pozon me bikini dhe mjaft sensuale.

‘Nuk jam e rrëmujshme’ ka shkruar ajo në foton e saj teksa duken në shtratin e saj rroba të hedhura. E në fakt kujt mund t’i tërheqin vëmendjen rrobat kur ajo ka pozuar kaq sexy.