Supermodelja Kendall Jenner publikon dhuratat që ka marrë në ditëlindjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
Supermodelja Kendall Jenner publikon dhuratat që ka marrë në ditëlindjen e saj (FOTO)

Supermodelja Kendall Jenner publikon dhuratat që ka marrë në ditëlindjen e saj (FOTO)

Një nga modelet më të njohura në botë, Kendall Jenner festoi dje ditëlindjen e sajë të 23-të.

Modelja ndau me fansat e saje përmes disa fotove të publikuar në Instagram, dhuratat e shumta që ajo ka marrë nga miqtë dhe të afërmit.

Shtëpia e e sajë është mbushur plot me lule shumëngjyrëshë dhe për ketë ajo i ka falenderuar publikisht për dhuratat që ka marrë.

Kujtojmë se dje, sëbashku me motrën e sajë Kylie Jenner, kanë lançuar një linjë të aksesorëve, që do të shiten duke filluar nga 7 dollarë në dyqanet amerikane.