ÇMIMI/ Fustani që na mori “mendjen” të gjithave. Ja sa PARA harxhoi Lori Hoxha për “super seksin” e verdhë – AlpeGossip
ÇMIMI/ Fustani që na mori “mendjen” të gjithave. Ja sa PARA harxhoi Lori Hoxha për “super seksin” e verdhë

ÇMIMI/ Fustani që na mori “mendjen” të gjithave. Ja sa PARA harxhoi Lori Hoxha për “super seksin” e verdhë

Në ditëlindjen e së motrës, Sarës, Lori Hoxha ra në sy jo vetëm prej super make-upit që kishte bërë por edhe prej asaj që mbante veshur.

Një fustan që ne na pëlqen ta quajmë “super seksi i verdhë”.

Ndonëse modeli është i parë gjatë trendeve të fundit, ajo që e bën të veçantë është pikerisht materiali.

 

E pikerisht atëherë kur të gjitha menduam se do kishte një çmim tejet të kripur, Lori na surprizon dhe e merr vetëm për… 243$.

Hë goca si thoni, ia vlen? ALPEgossip.al