U NDA NGA MOZZIK/ Loredana ndryshon look dhe ju nuk do ta besoni se si duket – AlpeGossip
U NDA NGA MOZZIK/ Loredana ndryshon look dhe ju nuk do ta besoni se si duket

U NDA NGA MOZZIK/ Loredana ndryshon look dhe ju nuk do ta besoni se si duket

Loredana është një ndër artistet më të dashura për publikun. Me shumë hite në repertor, ajo është bërë burim frymëzimi për shumë të rinj.

Vetëm pak ditë më parë ajo lajmëroi ndarjen nga Mozzik, me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur Hanna. Dyshja tashmë vijojnë të kenë karrierën e tyre, te ndarë nga njëri tjetri.

Por kjo ndarje e ka shtyrë Loredanën të bëjë një ndryshim të ri në pamje. Ajo ka zgjedhur të zgjasë flokët dhe ti shtojë ato.

Përmes një fotoje të postuar në instastory, Loredana na ka zbuluar look-un e ri. Dhe duket yll si gjithmonë.