Çuna VËMENDJE! A ka të dashur Rasheli? Dikush i dhuron një trëndafil dhe modelja e zbulon në… (FOTO) – AlpeGossip
Çuna VËMENDJE! A ka të dashur Rasheli? Dikush i dhuron një trëndafil dhe modelja e zbulon në… (FOTO)

Çuna VËMENDJE! A ka të dashur Rasheli? Dikush i dhuron një trëndafil dhe modelja e zbulon në… (FOTO)

Rashel Kolaneci është e shumë komentuar në showbiz, sidomos për format bombastike, fotot provokuese që poston në Instagram, por jetën private modelja e ka ruajtur gjithnjë hermetike, madje nuk është fotografuar kurrë krah ndonjë mashkulli.

Së fundi Rasheli ka postuar një foto në Instagram ku tregon që një djalë i ka dhuruar një trëndafil.

“Këtë lule ma dhuroi një djalë i vogël që i shiste në rrugë! Super ndjesi”, shkruan Rasheli mbi foton./AlpeNews.al/