Marina Fara di si t’ju ngrohë këto ditë të ftohta, ul bluzën dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Marina Fara di si t’ju ngrohë këto ditë të ftohta, ul bluzën dhe… (FOTO)

Marina Fara di si t’ju ngrohë këto ditë të ftohta, ul bluzën dhe… (FOTO)

Marina Fara, ka kohë që përmes postimeve në llogarinë e saj në “Instagram” është bërë shumë e famshme.

Kjo për shkak të postimeve të saj shumë provokative ku Marina tregon pikat e saj të forta.

Në imazhin e fundit e shohim Marinën, teksa ekspozon gjoksin e saj në mënyrë shumë “vulgare”. Përmes bluzës së zezë dhe të ngushtë, ajo ka treguar “asetin” e saj kryesor.

Ndryshe, Marina është vajza e këngëtares së njohur Eli Fara.