PAMJET/ Shkrumbohet vila 2.4 milionë dollarë e Beyonce, 22 zjarrfikëse shuajnë flakët – AlpeGossip
PAMJET/ Shkrumbohet vila 2.4 milionë dollarë e Beyonce, 22 zjarrfikëse shuajnë flakët

PAMJET/ Shkrumbohet vila 2.4 milionë dollarë e Beyonce, 22 zjarrfikëse shuajnë flakët

Një rezidencë historike prej 2.4 milionë dollarë në New Orleans, e cila thuhet se është në pronësi të Beyonce, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së mërkurës. Mediat e huaja shkruajnë zjarri është nën hetim si një “zjarrëvënie e thjeshtë”.

Zjarri filloi në orën 18:15 dhe u shua plotësisht në 20:30, pasi 22 zjarrfikës shkuan në vendin e ngjarjes. Kështu ka raportuar një zëdhënës i departament për “The Post”.