Gjithçka gati: Arbana zbulon se kur do të nis emisioni i saj i ri (VIDEO) – AlpeGossip
Gjithçka gati: Arbana zbulon se kur do të nis emisioni i saj i ri (VIDEO)

Gjithçka gati: Arbana zbulon se kur do të nis emisioni i saj i ri (VIDEO)

Pas një pritjeje të gjatë, më në fund duket se përgatitjet kanë mbaruar dhe emisioni “Dua të të bëj të lumtur” është gati të rikthehet në ekranin e “Top Channel”.

 

Këtë e ka bërë të ditur vetë moderatorja e emisionit Arbana Osmani, e cila së fundmi ka publikuar në Instagram një video promovuese të spektaklit, ku ka bërë të ditur se “Dua të të bjë të lumtur” nis transmetimin më 17 shkurt dhe do të jetë në ekran çdo të shtunë.

“Pritja mbaron në 17 shkurt. Do të jemi bashkë çdo të shtunë me programin tuaj të preferuar.”-ka shkruar ajo në përshkrimin e videos.