Pas postimit me tanga, aktori shfaqet sërish me “brekë” duke numëruar lekët e… (FOTO) – AlpeGossip
Pas postimit me tanga, aktori shfaqet sërish me “brekë” duke numëruar lekët e… (FOTO)

Pas postimit me tanga, aktori shfaqet sërish me “brekë” duke numëruar lekët e… (FOTO)

Eglein Laknorit nuk i ndahet humori për asnjë çast, si në jetën e përditshme, ashtu edhe në atë artistike apo profesionale.

Egleini është mjaft aktiv edhe në rrjetet e tij sociale ku herë pas here hedh foto humoristike.

Së fundi ai ka postuar një foto më mjaft humor ku shfaqet i shtrirë ne krevat me të brendeshme dhe numëruar disa lekë. ”Duke numëruar lekët e dasmës”, shkruan ai me sens humori.