MOZZIK DO TË BËHET ME DJALË APO VAJZË? Të gjithë dyshojmë se Loredana sapo na zbuloi gjininë (FOTO) – AlpeGossip
MOZZIK DO TË BËHET ME DJALË APO VAJZË? Të gjithë dyshojmë se Loredana sapo na zbuloi gjininë (FOTO)

MOZZIK DO TË BËHET ME DJALË APO VAJZË? Të gjithë dyshojmë se Loredana sapo na zbuloi gjininë (FOTO)

Mozzik dhe partnerja e tij Loredana vendosën që ta mbajnë pritjen e një fëmije larg vëmendjes së publikut.

Shtatzënia e partneres së reperit u konfirmua në qershor dhe lajmin për pritej e ëmbël dyshja e ka dhënë përmes mesazheve të koduara.

Një të tillë duket se Loredana e dha dhe ditën e sotme, pasi shkroi në mbishkrimin e fotos e saj datën: “7 dhjetor 2018?”.

Krahas datës, ajo vendosi një emoji me shenjën e gjinisë femërore dhe të gjithë kanë nisur të dyshojnë se Loredana sapo zbuloi se çifti pret një vajzë.