U PËRFOL PËR NJË LIDHJE ME AKTORIN AMRIKAN/ Flet vajza e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit – AlpeGossip
U PËRFOL PËR NJË LIDHJE ME AKTORIN AMRIKAN/ Flet vajza e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit

U PËRFOL PËR NJË LIDHJE ME AKTORIN AMRIKAN/ Flet vajza e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit

Vajza e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit, Era ka reaguar në lidhje me raportin e saj me aktorin amerikan O’Neal McKnigh. Për shkak të komenteve të shumta në fotot e Era Saraçit, në rrjet u aludua se dyshja mund të jenë në një romancë.

U përfol për një lidhje me aktorin amerikan, flet vajza e

Era ka vendosur të reagojë me një postim në Instastory duke mos lënë vend për dyshime.

U përfol për një lidhje me aktorin amerikan, flet vajza e

“Më vjen të qesh me çfarë po dëgjoj dhe lexoj. S’do harxhoja kurrë kohën time të vyer për të sqaruar këtë lajm qesharak dhe aspak të vërtetë por ja që jam e detyruar. Po ju siguroj që ta bëni gjumin rehat: I dashuri im është shqiptar, tung!”, shkruan Era.

U përfol për një lidhje me aktorin amerikan, flet vajza e