Moderatorja shqiptare bën ëndrrën realitet, takon artistin e madh (FOTO) – AlpeGossip
Moderatorja shqiptare bën ëndrrën realitet, takon artistin e madh (FOTO)

Moderatorja shqiptare bën ëndrrën realitet, takon artistin e madh (FOTO)

Artistë të mëdhenj ka patur edhe do të ketë Shqipëria por përtej viteve që kalojnë, shpirti nuk njeh kohë dhe për publikun shqiptar, Robert Ndrenika është artist me shpirt të madh. Një ndër personat që ndjejnë këtë respekt dhe dashuri për aktorin është edhe moderatorja e emisionit “Fun Day”, Fatma Methasani.

“Endrra u bë realitet!

Artisiti im i preferuar në botë!

Po vdisja për një foto të tillë!”, përfundon moderatorja.

Ehh, e si mos emocionohesh kur ke pranë artistin e madh, Robert Ndrenika.