E PAPRITUR/ Fifi i jep fund beqarisë.Ja data e fejesës (FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Fifi i jep fund beqarisë.Ja data e fejesës (FOTO)

E PAPRITUR/ Fifi i jep fund beqarisë.Ja data e fejesës (FOTO)

Fifi ka qenë shumë e komentuar së fundmi për jetën private dhe është përfolur për një lidhje me Flori Mumajesin pas një videoje ku dyshja shfaqeshin shumë pranë njëri-tjetrit teksa këndonin me pasion.
Fifi i mohoi thashethemet për lidhjen me Florin dhe deklaroi se ata janë shumë miq.

Mirëpo mbrëmjen e sotme këngëtarja ka ndezur sërish kuriozitetin me postimin e fundit në Instagram ku njofton se do të fejohet.

“Ej njerëz, po fejohem ose me 3 ose me 8”, shkruan Fifi duke iu referuar mesa duket muajit mars.

Ndërkohë këngëtarja ka postuar edhe një foto ku prapa saj është një mashkull dhe shkruan “E dua zërin tënd”.