DO DUKENI ME SUPER STIL/ Njihuni me 5 elementet e reja bazike të veshjes! – AlpeGossip
DO DUKENI ME SUPER STIL/ Njihuni me 5 elementet e reja bazike të veshjes!

DO DUKENI ME SUPER STIL/ Njihuni me 5 elementet e reja bazike të veshjes!

Në çdo stinë, janë elementet bazike të veshjes ato për të cilat investojmë fillimisht. Një palë xhinse, çizme, apo një pallto e ngrohtë dhe vjeshta/dimri duken ndryshe! Tani, duhet t’ju themi se çfarë quajmë bazike ka ndryshuar, ose më saktë, në listën e gjërave të nevojshme janë shtuar elementë të rinj.

Baziket e reja janë më “cool” nga ç’mendoni!

1. Xhaketa- triko!

Njihuni me 5 elementet e reja *bazike* të veshjes!

2. Jeleku sipër një këmishe

Njihuni me 5 elementet e reja *bazike* të veshjes!

Njihuni me 5 elementet e reja *bazike* të veshjes!

3. Minifundet me kuadratë. Modernë dhe klasikë në të njëjtën kohë

Njihuni me 5 elementet e reja *bazike* të veshjes!

4. Trikot “luksoze”

Njihuni me 5 elementet e reja *bazike* të veshjes!

Njihuni me 5 elementet e reja *bazike* të veshjes!

5. Xhaketat oversize

Njihuni me 5 elementet e reja *bazike* të veshjes!

Burimi: Who What Wear