Marrëdhënie seksuale në makinë/ Ja cilat janë pozicionet më “të lakmueshme” – AlpeGossip
Marrëdhënie seksuale  në makinë/ Ja cilat janë pozicionet më “të lakmueshme”

Marrëdhënie seksuale në makinë/ Ja cilat janë pozicionet më “të lakmueshme”

Seksi në makinë? A nuk tingelloni kaq qesharake? Ndoshta jo për të gjithë, por ia vlen nëse doni të provoni diçka të re!

Pra, bëhu trim dhe provoni me partnerin tuaj seksin në makinë edhe pse është mjaft ngushtë është një përvojë e mrekullueshme, transmeton lajmi.net.

Këtu i keni pozitat më të mira të seksit në makinë:

Kullë vrojtimi

Njeriu është ulur në vendin e shoferit dhe gruaja qëndron në krahët e tij me shpinë. Në këtë pozicion ju mund të pranoni ose të mbështeteni në timon.

 

Pozicioni i Jammers

Dhe në këtë pozicion, njeriu është ulur në vendin e shoferit. Në këtë rast ju uleni ballë për ballë – në prehër. Kështu që mund të dukesh mirë në sytë e tu.

Kap

Ngjashëm me pozicionin e hipur, ai ulet në vend, dhe ju përballeni me fytyrën e tij në prehër. Ai ngriti këmbët tuaja mbi shpatullat e tij

Epo, nuk është aq e komplikuar sa duket dhe mund të sjellë më shumë eksitim në jetën tuaj dhe, sigurisht, më shumë besnikëri.