Ermal Mamaqi largon Kejvinën…? Ja çfarë thotë për Rashelin (FOTO) – AlpeGossip
Ermal Mamaqi largon Kejvinën…? Ja çfarë thotë për Rashelin (FOTO)

Ermal Mamaqi largon Kejvinën…? Ja çfarë thotë për Rashelin (FOTO)

Prej tetorit velina e emisionit ‘Xing’ me Ermal Mamaqin u në Kejvina Kthella duke zënë vendin e Rashel Kolanecit.
Zëvendësimi i dy vajzave sexy u përfol gjatë në media. Madje u tha se Rashela u largua për shkak të një konflikti me Ermalin.

Por tashëm që ka kaluar kohë Ermal me postimin e tij ka treguar se mes tyre nuk ka hatër mbetje. Në një foto të realizuar një vit më parë eshte dhe Rasheli.

‘1 Vit më parë…Me sa duket gjërat kanë ndryshuar…’ shkruan Ermali.