Një tjetër video porno në familjen Kardashian: Publikohet materiali erotik i 30-vjeçares! – AlpeGossip
Një tjetër video porno në familjen Kardashian: Publikohet materiali erotik i 30-vjeçares!

Një tjetër video porno në familjen Kardashian: Publikohet materiali erotik i 30-vjeçares!

Familja Kardashian është gjendur sërish përballë një skandali të ri publik, po këtë herë bëhet fjalë për Blac Chyna-n, ish-partneren e Rob Kardashian.

Në rrjetet sociale që prej mbrëmjes së kaluar qarkullon videoja erotike e Chynas duke kryer seks oral me një persona akoma të paidentifikuar.

Sipas revistës People, kjo video është shpërndarë pa dijeninë e modeles së njohur dhe është kryer nga një burim anonim në Twitter.

Menaxheri i Chyna-s është shprehur se për këtë do të nisë një hetim kibernetik dhe personat përgjegjës do të vihen para drejtësisë.