Sapo mbaroi “punë”?! Genta e Big Brother i tregon të gjitha nga hoteli: Para një q**je të... (FOTO) - AlpeGossip
Sapo mbaroi “punë”?! Genta e Big Brother i tregon të gjitha nga hoteli: Para një q**je të… (FOTO)

Sapo mbaroi “punë”?! Genta e Big Brother i tregon të gjitha nga hoteli: Para një q**je të… (FOTO)

Me petale trëndafili, gjoksin jashtë, mesa duket Genta ka kaluar disa momente shumë pasionante!

Ajo ka qenë një nga personazhet më karizmatik në edicionin e 5 të Big Brother dhe “habiti” publikun me mënyrën e hapur dhe të drejtëpërdrejtë të të bërit të gjërave. Por edhe pas shumë vitesh, Genga vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me fotot e videot provokuese që poston në profilin e saj në Instagram. Dikur ia publikoi i dashuri, tani ajo se ka problem t’i publikojë vetë.

Së fundmi Genta ka ndjarë me ndjekësit e saj një video mjaft tunduese ku shfaqet me robdeshamber të bardhëdhe tregon një pjesë të gjoksit. Videoja shoqërohet me disa foto të tjera intime ku e gjithë vëmendja shkon tek gjoksi dhe dhoma e një hoteli e mbushur me petale trëndafilash.

Genta e ka mbajtur të fshehur djalin me të cilin ka kaluar natën, por ka treguar tullumbacet mbi tavan dhe detajet e zbukurimit të dhomës ku ata fjetën. Nuk kanë munguar komentet e shumta në fotot e publikuara, ndërkohë që një fans i shkruan: pas një q***e të egër dhe pikërisht këtij komenti Genta i ka kthyer përgjigje, duke i thënë “para” dhe jo pas. Sa e drejtpërdrejtë është kjo vajzë!

@the.plaza.tirana Romantic tonight ♥️

A post shared by Aggeliki Tzi (@genta.91) on