NË MALDIVE ME KRENARIN/ Pamjet nga resorti luksoz ku po pushon Luana (FOTO) – AlpeGossip
NË MALDIVE ME KRENARIN/ Pamjet nga resorti luksoz ku po pushon Luana (FOTO)

NË MALDIVE ME KRENARIN/ Pamjet nga resorti luksoz ku po pushon Luana (FOTO)

Ndërsa sot ka postuar një foto nga Maldivet duke treguar se ka filluar pushimet vetëm për vetëm me Krenarin.

“Iconstyle.al” ka publikuar pamjet nga hoteli ku ndodhet Luana, Grand Park Kodhipparu, ku vetëm një natë kushton minimumi 650 dollarë.

Vila e tyre luksoze ka dalje në oqean dhe rrjetë për të bërë banjo dielli e foto Instagrami.