“SHAKA SEKSUALE”/ Beniada nuk përmbahet, puth dhe lëpin Ilirin: Ua kemi dalë para telekamerave (VIDEO) – AlpeGossip
“SHAKA SEKSUALE”/ Beniada nuk përmbahet, puth dhe lëpin Ilirin: Ua kemi dalë para telekamerave (VIDEO)

“SHAKA SEKSUALE”/ Beniada nuk përmbahet, puth dhe lëpin Ilirin: Ua kemi dalë para telekamerave (VIDEO)

Prova javore në “Big Brother VIP” tashmë ka nisur dhe konsiston në mbajtjen veshur të një bluze të përbashkët. Banorët janë ndarë në çifte dhe një prej tyre është Beniada dhe Iliri.

Teksa ndodheshin në oborr së bashku me dy çifte të tjera, Sabiani me Fifin dhe Arditi me Granitin, Beniada në një moment flet italisht. Iliri i është kthyer: “Na çmende me këtë italishten m’u në vrimë të veshit”.

Ndërkohë modelja bukuroshe e ka puthur në faqe dhe më pas e ka lëpirë. Ky gjest është pasuar me shumë të qeshura nga dyshja dhe nga banorët e tjerë të shtëpisë.

“Ua shaka seksuale”, thotë Arditi me shaka, ndoshta edhe duke iu referuar deklaratave të forta që bënë Semi dhe Donaldi pak ditë më parë kundrejt balerinit të njohur.

“Ua kemi dalë edhe para telekamerave”, thotë Beniada teksa fsheh fytyrën dhe Iliri duke qeshur para kamerës thotë me zë të ulët: “Motër”.

“Ç’po ndodh mes Beniadës dhe Ilirit?”, ka pyetur Fifi, ku Iliri ia kthen me humor: “Histori false”.

Më pas ata u munduan që kësaj situate t’i thurnin edhe disa vargje për këngë.