DITËLINDJET E 13 DHJETORIT/ Ja kush FESTON sot. Nga Taylor Swift tek Jamie Foxx (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 13 DHJETORIT/ Ja kush FESTON sot. Nga Taylor Swift tek Jamie Foxx (FOTO)

DITËLINDJET E 13 DHJETORIT/ Ja kush FESTON sot. Nga Taylor Swift tek Jamie Foxx (FOTO)

Ditën e sotme data shënon 13 dhjetor dhe persona të rëndësishëm të fushave të ndryshme festojnë sot ditëlindjen.

Nga Taylor Swift tek Jamie Foxx alpenews.al ju njeh me personat që kanë ditën e lindjes sot: