JA KUJT I PASKA NGJARË/ Kejvina prezanton prindërit për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
JA KUJT I PASKA NGJARË/ Kejvina prezanton prindërit për herë të parë (FOTO)

JA KUJT I PASKA NGJARË/ Kejvina prezanton prindërit për herë të parë (FOTO)

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe që gjithnjë shkakton bujë si me deklaratat, ashtu edhe me fotot që poston në rrjete sociale.

Bukuroshja bjonde është komentuar edhe për jetën private dhe deri më sot na kishte njohur me vëllain e motrën.

Mirëpo me foton e re të postuar në Instastory Kejvina ka prezantuar për herë të parë edhe prindërit. Modelja duket se e ka trashëguar bukurinë nga ata pasi të dy prindërit janë shumë të pashëm.

Në foto Kejvina shfaqet edhe me vëllain teksa shkruan se mungon motra e saj.