Rasheli publikon VIDEON e çuditshme me peshkun gjigand: Dhuratë, jo LLAFE… – AlpeGossip
Rasheli publikon VIDEON e çuditshme me peshkun gjigand: Dhuratë, jo LLAFE…

Rasheli publikon VIDEON e çuditshme me peshkun gjigand: Dhuratë, jo LLAFE…

Rasheli është një ndër vajzat më të komentuara në botën e showbizit shqiptar, trupi i saj seksi dhe pamja e saj tërheqëse shpesh herë kanë shkaktuar komente nga më të ndryshmet në mediat online.

Zakonisht ato që i bien më së shumti në sy janë, të pasmet e bëshme dhe të tonifikuara… rë cilat një pjesë e madhe e vajzave i dëshirojnë aq shumë.

Nejse tani do të flasim për një dhuratë që ka marrë bukuroshja, nga një person i “paidentifikuar”… Dhe dhurata që ka marrë bukuroshja është një peshk “gjigand”, “Dhuratë jo fjalë”, ka shkruar Rasheli si mbishkrim të videos të cilën e ka postuar në rrjetin e saj social Instagram.

Mesa duket kjo dhuratë i paska “pëlqyer” shumë bukuroshes!!!