“FLET TI PËR DHUNË, NË EKRAN SILLEN NDRYSHE NË REALITET…”/ Efi shpërthen ndaj Zhaklinës – AlpeGossip
“FLET TI PËR DHUNË, NË EKRAN SILLEN NDRYSHE NË REALITET…”/ Efi shpërthen ndaj Zhaklinës

“FLET TI PËR DHUNË, NË EKRAN SILLEN NDRYSHE NË REALITET…”/ Efi shpërthen ndaj Zhaklinës

Një përplasje e fortë ka pasur mbrëmjen e sotme në prime, mes Efit dhe opinionistes Zhaklin Nekatari.

Ndërsa Efi i është përgjigjur me ironi se “nuk e dëgjon dot më, se ndihet e dhunuar”.

Efi: Boll se nuk të dëgjoj më dot se ndihem e dhunuar, po më dhunon. Flet ti për dhunë që në ekran sillesh ndryshe, dhe në realitet ndryshe.