Pasi tha “e bukur si Era”, ja çfarë ka bërë tani Noizy për këngëtaren shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
Pasi tha “e bukur si Era”, ja çfarë ka bërë tani Noizy për këngëtaren shqiptare (FOTO)

Pasi tha “e bukur si Era”, ja çfarë ka bërë tani Noizy për këngëtaren shqiptare (FOTO)

Do ju pëlqente një bashkëpunim mes Noizyt dhe Era Istrefit?

Këngëtarja e talentuar kosovare publikoi sot këngën e re në disa nga platformat e njohur muzikore. Pas këngës “No I love yous”, me reperin French Montana, këngëtarja është rikthyer sërish në një këngën në gjuhën shqipe, duke sjellë sërish Erën e vjetër në publik.

Kënga e saj e re “Origami”, është ka një melodi ritmike dhe është një këngë dashurie, e teksti është i ndërthurur shqip dhe anglisht.

Kjo këngë u prit menjëherë mirë nga fansat e Erës por jo vetëm pasi edhe artistët e njohur në vendin tonë i shprehën mbështetjen asaj. Një ndër ta edhe Noizy, i cili e reklamoi këngën “Origami” në instastory ku i ftoi ndjekësit e tij ta dëgjojnë.

Siç duket Noizy dhe Era kanë një marrëdhënie shumë të mirë duke qenë se më parë reperi e ka përmendur në një nga tekstet e tij ku thotë “e bukur si Era”.

Dhe neve do na pëlqentë një bashkëpunim mes tyre.