Çmendet aktorja shqiptare hap këmbët dhe tregon… (FOTO) – AlpeGossip
Çmendet aktorja shqiptare hap këmbët dhe tregon… (FOTO)

Çmendet aktorja shqiptare hap këmbët dhe tregon… (FOTO)

Aktorja Linda Jarani e cila u bë e njohur në serialin “O sa mirë” ka publikuar një foto vërtetë provokuese, ku është ‘top less’ dhe më këmbë të hapura.

Ajo momentalisht është në teatër pasi është larguar nga seriali.