“Shumë urime për ty”/ Publikohen pamjet e festës surprizë për moderatorin shqiptar (VIDEO) – AlpeGossip
“Shumë urime për ty”/ Publikohen pamjet e festës surprizë për moderatorin shqiptar (VIDEO)

“Shumë urime për ty”/ Publikohen pamjet e festës surprizë për moderatorin shqiptar (VIDEO)

Labinot Gashi ka festuar sot ditëlindjen në një festë surprizë.

15 tetori është një ditë e veçantë pasi Labi feston edhe përvjetorin e parë të martesës me Qëndresën.

Me rastin e kësaj dite të rëndësishme për të dy, vëllai i moderatorit dhe miqtë e ngushtë i kanë përgatitur një surprizë të këndshme dyshes.

Në mesin e shumë të pranishmëve ishin: Adriana Matoshi, Arjola Demiri, Shkurte Gashi, Lori, Shqipe Abazi, Ryva Kajtazi, Neki dhe Zana, Violeta Kajtazi, Teuta Selimi etj.

Në video shihet Labi teksa mbërrin me partneren, të dy të habitur dhe të emocionuar dhe në fund të këngës së ditëlindjes ndajnë një puthje romantike bashkë.