“TRUPI I NJË MAMI”/ Rezarta Shkurta tregon format me një fustan të shkurtër (FOTO) – AlpeGossip
“TRUPI I NJË MAMI”/ Rezarta Shkurta tregon format me një fustan të shkurtër (FOTO)

“TRUPI I NJË MAMI”/ Rezarta Shkurta tregon format me një fustan të shkurtër (FOTO)

Rezarta Shkurta është një nga femrat shqiptare më sensuale dhe gjithmonë tërheq vëmendjen me paraqitjen e saj.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

 

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një foto mjaft provokuese në “Instastory” ku tregon të pasmet e saj. Krahas postimit, ajo shkruan: “Nuk ka nevojë për Photoshop. Trupi i një mami”.

Si gjithmonë, Rezarta dukej mjaft tërheqëse dhe super në formë.