"Jetoj të të bëj ty..."/ Vesa Luma flet nga zemra për djalin e saj (FOTO) - AlpeGossip
“Jetoj të të bëj ty…”/ Vesa Luma flet nga zemra për djalin e saj (FOTO)

“Jetoj të të bëj ty…”/ Vesa Luma flet nga zemra për djalin e saj (FOTO)

Këngëtarja nga Kosova e cila aktualisht po qëndron në Zelandë të Re pranë burrit të saj, reperit Big Basta, ka shfaqur para ndjekësve ndjenjat për të birin.

“Per ty @lianxhari ne fund te botes me ardh nuk eshte mjaftushem”, ka shkruar ajo për djalin e saj të vogël, përcjellë Indeksonline.

Ndër tjerash, Vesa ka shkruar: Jetoj të të bëj ty të lumtur.

Bashkë me mbishkrimin, Vesa ka publikuar edhe një foto të Lianit i cili është një fëmijë i mrekullueshëm dhe aq i këndshëm.