PA SUTJENA DHE ME FUSTAN TË TEJDUKSHËM/ Të gjithë sytë tek Rita Ora – AlpeGossip
PA SUTJENA DHE ME FUSTAN TË TEJDUKSHËM/ Të gjithë sytë tek Rita Ora

PA SUTJENA DHE ME FUSTAN TË TEJDUKSHËM/ Të gjithë sytë tek Rita Ora

Njihet për guximin e saj me veshjen dhe me sa duket ia ka marrë dorës që të mos veshë sutjena.

Edhe natën e shkuar teksa kaloi në tapetin e kuq për “GQ Awards”, Rita Ora u shfaq me një veshje ekstravagante dhe me thithkat e gjoksit jashtë.

Rita e komandoi të gjithë vëmendjen drejt saj, teksa në pah ishte trupi i saj i mbuluar me copën e hollë të fustanit të zi plot shkëlqim.

Me fustan të tejdukshëm, taka dhe mbathje të zeza, duket që Rita ka shumë besim në vete edhe në daljet publike.